پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  امان از دل زينب...
صور سختي است که عزيزي به دست پست ترين مردمان به اسارت برود. تصور تلخي است که بزرگي به دست حقيرترين انسانها تحقير شود. مردمان شهري به تماشاي اسارتشان بايستند که روي نامردي را سفيد کردند، روزي نامه نوشتند، به مهماني خواندند و روز ديگري در کوچه ها به تماشا ايستادند.
  ظهرِ حادثه
در ظهر حادثه همه عالم به خون نشست/دنيا براي عالم و آدم به خون نشست/لب تشنه سر بريده شد از پيکر حسين(ع)/چشم فرات و چشمه ي زمزم به خون نشست/دخت رسول (س) دست عزا چون که زد به سر/شادي به غم نشسته و ماتم به خون نشست/از آن سه شعبه اي که گلو را نشان گرفت.
  سلبريتي هاي سگ باز،
از هر طرفي به داستان ابراز نظرها و شايعه پراکني هاي سلبريتي هاي کم سواد و گاها بي سواد نگاه کني، رد پايي از جرم چه عليه نظام چه عليه شريعت و چه عليه انسانيت را مي بيني.. جايي که با نوشتن سخنان ائمه اطهار و بزرگان دين به نام خارجي ها به دنبال بزرگ کردن چهره غيرمسلمانان هستند
  عاشورا مشعل فروزان معرفت است
تاريخ بشريت نظير چنين فداکاري را به خود نديده است هنوز اسراي کربلا به شام نرسيده بودند که علم خونخواهي امام حسين (ع) برافراشته شد و نهضت عظيمي عليه يزيد شروع شد، مظلوميت امام حسين بر همگان ثابت شد و پرده از روي نيات پليد و جنايت کارانه يزيد و خاندان بني اميه برداشته شد،ست.
  رياست جمهوري جان کري، تضمين است!
جان کري چه مسئوليتي دارد که با وزير خارجه ايران مذاکره مي‌نمايد؟! اين را بايد نمايندگان مجلس و نهادي امنيتي پاسخ دهند!، زيرا مذاکره ظريف با وزير خارجه سابق آمريکا، اين پيام را براي ترامپ ارسال مي کند، که ليبرالهاي نفوذي در دولت اعتدال، همچنان به کدخدايي آمريکا اعتماد دارند.
برگزيدگان مجله در مهر 1397
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003