1   2   3   4   5   >>   >

  غزل ترين خداحافظي
هر شب از کوچه‌ها گذر مي‌کرد، شاعري که يک کبوتر داشت/ شاعري که پالتو مي‌پوشيد، شاعري که واژه در سر داشت/ عادتش در سکوتِ نيمه‌ي شب، رفتن و غزل سرودن بود/ شاعر غريب قصه‌ي ما، امشب از درد، حال ديگر داشت/ امشب از لوت هم کوير ترم، سيلِ واژه‌ها! مرا ببريد/ اين منم! همان که يک روزي، دامني ز واژه‌ها، تر داشت.
  بخشنامه آموزش و پرورش و سند 2030
روحاني بخوبي از امضاء خود بر پاي سند 2030 مطلع بوده و مي دانست که اولين و آخرين خيانت او به نظام اسلامي و ملت ايران نخواهد بود! پس از اجراء محرمانه سند 2030 و حذف دروسي که در راستاي دفاع مقدس بود، اين بار نوبت بخشنامه ننگين آموزش و پرورش، مبني بر ممنوعيت ملاقات دانش آموزان با جانبازان، فرا رسيده است!
  تقسيم بندي جديد مردم
قبلاً مردم را به دسته هايي مانند «خودي و غيرخودي»، «بابصيرت و بي بصيرت»، «انقلابي و غيرانقلابي» و... تقسيم کرده بوديم و چقدر هم تقسيم بندي هاي خوب و سرگرم کننده اي بود البته درپي فتنه ي اخير، پيشنهاد مي شود اين بار مردم را به دو گروه «مردم صبح 9 دي» و «مردم عصر 9 دي» تقسيم کنيم.
  پاورچين
گفته‌ام هر چقدر اعتماد مرا بيشتر كسب كنيد آزادتر خواهيد شد و من هم آزادتر از تربيت شما اين يك معامله بُردبُرد است من دوست دارم زودتر قوي شويد بر نفس خود غلبه كنيد تا من ناگزير نباشم بر نفس شما غلبه كنم كاري كه تا قبل از بلوغتان وظيفه‌اش را دارم!
  ترس و لرز بر حسن روحاني مستولي شد!
با توضيحات فوق، به شروط چهارگانه ترامپ نگاهي مي اندازيم، تا به سختي راهي که حسنا روحاني با بي تدبيري و نفاق، در برابر ملت ايران قرار داده، پي ببريم. ترامپ در باره شروط چهارگانه خود مي گويد: «هر طرح قانوني که من درباره برجام امضا مي‌کنم بايستي شامل چهار مولفه باشد
  گزارشي در حد و قواره مجلس
از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بايد پرسيد که آنها بدنبال چه گزارشاتي هستند که توضيحات مدعوين را "گزارشهاي سطحي" مي دانند؟! به نظر حقير سطح برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، با تراز نظام اسلامي فاصله دارد که در ذيل به برخي از آنها اشاره مي شود.
  افزايش طلاق،
آموزش مسائل همسرداري فقط مسائل جنسي آن نيست که آموزش آن در مقاطع تحصيلي نهم تا دوازدهم باعث ناهنجاري هاي ديگري شود، تأکيد کرد: جدي نگرفتن آموزش صحيح مهارت هاي همسرداري در مدرسه و غفلت از آموزش « همسرگزيني» در دانشگاه ؛ پيامد هاي اينچنيني دارد.
  سس ِکيوي
كيوي را با چه چيزي بايد بخوريم؟! نمك يا نمك‌سبز گلپر يا شكر؟! آيا مي‌توان با شير آميخت؟! مثل شيرموز و شيرخرما و شيرهويج؟! با گلپر و نمك خوشمزه به نظر آمد براي من البته نه بچه‌ها من اين سس را برگزيدم سؤال اما باقي؛ مسئول طراحي و تأمين بهداشت و سلامتي غذاهاي جديد در كشور ما كدام نهاد علمي‌ست؟!
  خروش ملت ايران عليه مشتي اغتشاشگران
هيچ تجربه و محکي راستگو تر از تجربيات تاريخي و محک سرنوشت بر انساان و چه بسا ملتي نيست. تجريه تاريخي انقلاب اسلامي ما براي دوستان و همراهان ملت ايران سراسر سرافرازي، بصيرت افزايي، اقتدار است و براي دشمنان نظام جمهوري اسلامي مملو از شکست،و ذلت است.
  9 دي حس وظيفه شناسي ملت
نهم دي 1388 روزي ماندگار در صفحات تاريخ زرين انقلاب اسلامي ايران است، در نهم آن سال نقطه عطفي در روند تکامل انقلاب اسلامي و نقطه پاياني بر سهمگين ترين و پيچيده ترين جنگ نرم نظام سلطه و ايادي داخلي آنان، عليه موجوديت و ارکان اساسي نظام جمهوري اسلامي ايران به ثبت رسيد.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003