1   2   3   4   5   >>   >

  الهي به پاي هم پير بشويد!
بهتر است براي عروس و دامادها دعا کنيم:«الهي به پاي هم پير و خوشبخت بشويد!» اين دعا «خوشبختي» را در کنار «باهم بودن» و «طول عمر» را در کنار «شادکامي» مي خواهد و ما را وامي دارد براي تحقق آرزوهامان آموزش ببينيم و آموزش بدهيم.
  دکل باز!
دکل بازان ايران را بگوييد/ مبارک اختلاس و پولشويي/ جهاني گر به زير اخيه گيرند/ نخواهد شد شما را بازجويي/ *** شود حبس ابد ناچار اين جا/ کسي گر شاخ کل دزديده باشد/ ولي يک جو نبيند از کس آزار/ اگر رندي دکل دزديده باشد/ *** نود درصد به زير خطّ فقرند/ در اين کشور که مالش هست بسيار /ولي بر خطّ ثروت مي
  شهيدِ سامرا
همچو ابر بهار مي گريم در عزاي شهيد سامرا/روز و شب زار زار مي گريم از براي شهيد سامرا/دست غم مي زنم به سر زغمش تا كه جانم ز تن برون آيد/جان چه باشد كه عالم هستي به فداي شهيد سامرا/همه دارايي دوعالم را داده بر من خداي بي همتا/چون كه افتاده بر سرم سايه از لواي شهيد سامرا.
  روزگارِ تحريم
«تحريم» اگر کمر شکن نيست/تأثيرگذارِ مرد و زن نيست/پس اين همه فقر و فاقه از چيست؟/ادعيّه ي بي افاقه از چيست؟/هر جا که نظر کني گراني/آورده هجوم ناگهاني/با بخت سياه اسير حقر است/اين قوم که زير خطِّ فقر است/يارب! نظر عنايتي کن/از مردم ما حمايتي کن/بفرست به ما چو قوم موسي/با طرح جديد «من و سلوي»!
  معنايِ قرآن
تو نوري با تو روشن كرد ايزد راه انسان را/ و چون مي خواست معنايت کند آورد قران را/ پس از توحيد شرط اصلي اسلام و ايماني/ تويي آن كس كه با تو مي شود فهميد ايمان را/ رسول اللهي و بي تو نمي شد خلق اين عالم/ به نازت آفريد الله، عيسي و سليمان را/ ز خود خواهي چو شيطان كرد نافرماني حق را.
  خواست ِ سرمايه
نظام سرمايه‌داري اين‌طور است قيمت را سرمايه تعيين مي‌كند آدم‌ها هيچ‌كاره‌اند سرمايه‌دارها برگ مي‌خوردند يا چنجه كله‌ي گوسفند مشتري نداشت كسي هم به آن ميل نداشت كارگرها و بناها و هر كه درآمدش كماين‌ها شدند متقاضي كله‌پاچه چون بخشي بود كه خواستني نبود بود
  بازخواني/ديروز اصولگرايي نان داشت،فردا اصلاح طلبي
علي لاريجاني براي خدمت به جريان بنفش و سبز در خلاف جهت تدابير رهبري،دشمني آمريکا را انکار و راه مذاکرات با او را تسهيل کرد!نقش عمده ايي در تصويب برجام ايفا کرد!... در انتخابات بعدي رياست جمهوري به عنوان گزينه اصلي اصلاح طلبان پا به عرصه بگذار.ديروز اصولگرايي نان داشت، امروز اعتدالگرايي و فردا اصلاح طلبي!
  ما نه! اين تاريخ است که آمريکا را متهم مي کند
مرگ بر آمريکا شعار نيست يک عقيده است شعوري سياسي و هشداري دائمي براي آگاهي و هوشياري مستمر در مقابل آمريکاي جهانخوار و توطئه‌ هاي او عليه مردم ايران است. مرگ بر آمريکا فرو ريختن خط دفاعي آمريکا و ضربه زدن به سلطه گري مزورانه آنهاست و تا آمريکاي متجاوز و صهيونيست پرور هست مرگ بر آمريکا هم هست.
  شباهت اميرکبر با هاشمي رفسنجاني!
جريان مرموزي براي مرحوم هاشمي رفسنجاني موزه اي را افتتاح کرده و تلاش دارند، که بين نحوه شهادت ميزا تقي خان اميرکبير با غرق شدن هاشمي رفسنجاني در استخر فرح شبيه‌سازي کنند! غافل از اينکه هر چه در اين راستا بيشتر فتنه کنند، وضع به نفع مرحوم هاشمي رفسنجاني نخواهد شد!
  عبرت
شرم‌آور است كه در اين دوران با اين همه پيشرفت‌هاي مادّي در معنويّت رشد نكرده‌اند هنوز چنين هزينه‌هايي مي‌شود براي شرك و بت‌پرستي! «بزرگ‌ترين بُت طلايي ژاپن» چهار ماه قبل‌تر بنا شده با نزديك به يك ميليون دلار به ماه پنجم نرسيده طوفان آمده و انداخته چه خوب هم به صورت انگار قصد داشته تا ذليلش نشان دهد.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003