1   2   3   4   5   >>   >

  فروشنده ي ايراني و خريدار اسرائيلي!
صرف نظر از اين که انگيزه ي رژيم اشغالگر قدس از اکران فيلم هاي اصغر فرهادي در سرزمين هاي اشغالي، گرفتن ژست فرهنگ دوستي، تحريف افکار عمومي جهان از جنايات اسرائيل و داعش و يا هر دليل ديگري باشد، بايد به اين پرسش پاسخ داد که چرا سه فيلم آخر اين کارگردان براي اکران توسط اسرائيل انتخاب مي شوند؟!
  از اين رئيس جمهور بدتر نمي شود
در چند روز گذشته برخي از مسئولين کشور در مجلس خبرگان رهبري از رئيس جمهور خواستند که گزارش عملکرد دولت در رابطه با اقتصاد مقاومتي را باطلاع مردم برساند، اما رئيس جمهور در پاسخ به درخواستهاي علما و ملت مي گويد: «از اين سوال بدتر نمي‌شود» و اضافه مي کند و مي گويد: «ما قطعاً پيروز اقتصاد مقاومتي هستيم»
  سوژه عمليات رواني اعتداليون نشويم!
در حالي که دولت اعتدال به ماههاي پاياني خود نزديک مي شود، مردم منتظرند تا ثمرات برجام را بر اساس وعده هاي رئيس جمهور، مبني بر لغو همه تحريمها، در زندگي خود احساس کنند، اما با کمال تأسف، جنابع روحاني، با اجراء فوري برجام ناکام شد و مشکلات اقتصادي کشور و مردم، لاينحل باقي ماند.
  اشک هاي کودک فلسطيني
ودک فلسطيني در روستاي نبي صالح در کرانه غربي مشغول بازي فوتبال بود که گاز اشک آور ارتش اسرائيل به روي معترضان شهرک سازي هاي اسرائيل پرتاب شده و اشک از چشمان کودک در مي آورد! طراح: سلمان فارسي
  من ديپلمات نيستم، من انقلابي ام
ما صريح و صادقانه حرف خودمان را ميزنيم؛ ما قاطع و جازم حرف خودمان را ميزنيم. بيانات رهبر انقلاب – 19 بهمن 1391 طراح: سلمان فارسي
  نقل و نبات
مش كه بر لب آمد، اشعار تر سرودم نقل و نبات گفتم، شهد و شكر سرودم ديشب به ياد رويش شب تا سحر نخفتم ابيات ناب خود را شب تا سحر سرودم تصوير روي ماهش افتاده بود در آب ديدم جمال او را، وصف قمر سرودم سرمايه ي دوگيتي توصيف روي يار است شرح مفصلي از درّ و گهر سرودم از نور حيّ داور شد آفريده يارم توصيف او براي فهم بشر سرودم
  مروري بر زندگش معلم شهيد معصومه قيدي
پدرومادر بارها دخترشان راصدا زدند معصومه هر چه مي خواست بازبان شيرين کودکانه اش بگويد صداي تان رامي شنوم،اما قدرت جواب دادن ندارم، نتوانست. جز چند کلمه اد...بد.. کلامي از حنجره اش بيرون نيامد. مادر به ياد آورد که دخترش هنوز يک سالگي رابه پايان نرسانده بود که مثل بلبل حرف مي زد. اما حالا...
  دزدان با چراغ، قانون هم مي دانند!
تعدادي از نمايندگان مجلس که صلاحيت نمايندگي ملت ايران را ندارنددر يک اقدام هماهنگ با دولت ليبرال، قانوني را تصويب کرده، که هم خود بهره مند شوند و هم فشار حقوقهاي نجومي را از دوش دولت جناب روحاني برداشته و دزدان با چراغ را تبرئه نمايند.
  سخنان روحاني در مجمع مجريان انتخاباتي
با توجه به سابقه جسارتهاي قبلي و روحيه پرخاشگري وي در برابر منتقدان و حتي شخص مقام معظم رهبري، برخي رسانه ها و اشخاص، سخنان فوق را با هشدار مقام معظم رهبري خطاب به نامزدهاي رياست جمهوري آمريکا که حرف از پاره کردن برجام ميزدند مرتبط دانستند اما نويسنده با دلايلي اين احتمال را منتفي مي داند.
  احساس اصحاب کهف با ادعاي روحاني
چند روز پيش با خوندن اين تيتر خبري از حسن آقا«دولت به وعده هايش عمل کرد، در پيشگاه خداوند و مردم شرمنده نيستيم!» حس و حال اصحاب کهف رو به خوبي تجربه کردم و احساس کردم که نه تنها يه شب، بلکه سالها گذشته و قصور و تقصيرهاي زيانبار دولت حسن آقا که به اين زودي ها جبران شدني نبودن، به خاطره ها پيوسته!..

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003