1   2   3   4   5   >>   >

  اوجِ تمنا
صبح بي تو رنگ وحشت زاي شامي تار دارد/ بي تو حتي آينه صد لايه از زنگار دارد/ درد هجران تو مي آزارد اين دل هاي ما را/ شيعه از درد فراق تو دلي بيمار دارد/ آتش هجران تو هر سينه اي را كرده مجروح/ از فراقت هر چه مومن سينه اي تبدار دارد/ صبح جمعه ندبه مي خوانيم ما چشم انتظاران/ هر كه شد چشم انتظارت ديده اي خونبار دارد.
  نشاسته ذرّت
شما را از دنيا مى ترسانم که منزل کوچ است نه جاى اقامت. به امور فريبنده خود را آراسته، و با آرايشش به فريفتن برخاسته. سرايى است که نزد پروردگارش بى مقدار است، حلالش را به حرام، و خيرش را به شرّ، و حياتش را به مرگ، و شيرينش را به تلخى درآميخته. خداوند آن را براى دوستانش خالص و گوارا نکرده، و از پرداخت آن به دشمنانش مضايقه ننموده است.
  وزير خارجه ايران يا نماينده آمريکا!
امروز لايحه CTF با 143 رأي به تصويب نمايندگان مجلس رسيد، اما جواد ظريف وزير خارجه کشورمان، سخناني را بر زبان آورد، که آمريکا و رژيم صهيونيستي از آن خوشحال و ملت ايران نگران شدند!رهبر معظم انقلاب در بدو شروع مذاکره با آمريکا، خواستار بکار بستن "نرمش قهرمانانه" گرديد،
  در سربازي خود شک نکنيم، والا
روشنفکران خائن و نفوذي داخلي در مجلس و دولت و... 2-دشمنان خارجي. رهبري عزير در خصوص معرفي جبهه منافق داخلي فرمود: «اينکه طبق ميل دشمن، ترويج کنيم که راهي جز پناه بردن به دشمن نداريم، اين بزرگترين خيانت به ملت ايران است.
  ظهرِ حادثه
در ظهر حادثه همه عالم به خون نشست/دنيا براي عالم و آدم به خون نشست/لب تشنه سر بريده شد از پيکر حسين(ع)/چشم فرات و چشمه ي زمزم به خون نشست/دخت رسول (س) دست عزا چون که زد به سر/شادي به غم نشسته و ماتم به خون نشست/از آن سه شعبه اي که گلو را نشان گرفت.
  سلبريتي هاي سگ باز،
از هر طرفي به داستان ابراز نظرها و شايعه پراکني هاي سلبريتي هاي کم سواد و گاها بي سواد نگاه کني، رد پايي از جرم چه عليه نظام چه عليه شريعت و چه عليه انسانيت را مي بيني.. جايي که با نوشتن سخنان ائمه اطهار و بزرگان دين به نام خارجي ها به دنبال بزرگ کردن چهره غيرمسلمانان هستند
  عاشورا مشعل فروزان معرفت است
تاريخ بشريت نظير چنين فداکاري را به خود نديده است هنوز اسراي کربلا به شام نرسيده بودند که علم خونخواهي امام حسين (ع) برافراشته شد و نهضت عظيمي عليه يزيد شروع شد، مظلوميت امام حسين بر همگان ثابت شد و پرده از روي نيات پليد و جنايت کارانه يزيد و خاندان بني اميه برداشته شد،ست.
  رياست جمهوري جان کري، تضمين است!
جان کري چه مسئوليتي دارد که با وزير خارجه ايران مذاکره مي‌نمايد؟! اين را بايد نمايندگان مجلس و نهادي امنيتي پاسخ دهند!، زيرا مذاکره ظريف با وزير خارجه سابق آمريکا، اين پيام را براي ترامپ ارسال مي کند، که ليبرالهاي نفوذي در دولت اعتدال، همچنان به کدخدايي آمريکا اعتماد دارند.
  حي علي العزا
حي علي العزا که زمان محرم است/ هنگام اشک و ناله و اندوه و ماتم است/ در خاک و خون فتاده حسين ابن مرتضي(ع)/ گر واژگون شود همه عالم ز غم کم است/ قد قامت العزا شد و هنگام گريه شد/ هر دو جهان اسير غم و دام گريه شد/ اسلام دين شادي و عيش و سرور بود/ از ظهر حادثه همه اسلام گريه شد.
  نامه ي اعمال
تا بود نقش گنه در نامه ي اعمال من/ديده ام بايد بگريد بر چنين احوال من/ناگرانم از ثوابي که بدست آورده ام/واي اگر ريزد ثوابم از کف غربال من/رنگ شب درنزد اين اعمال من باشد سپيد/في المثل مرغ هوا گريه کند بر حال من/از مکافات عمل غافل شدم بي واهمه/آتشي افکنده بر جان و تنم آمال من/اشرف مخلوقم اما بل اضل شايد منم/آيتي روشن ز قرآن باشد استدلال من

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003