1   2   3   4   5   >>   >

  حسن روحاني، بر عليه اسلاميت و جمهوريت!
در عمر 40 ساله انقلاب اسلامي، جريانات غربگرا، (جبهه ملي، نهضت آزادي، کارگزاران سازندگي، احزاب منحله مشارکت و مجاهدين انقلاب اسلامي، که از مکتب ليبراليسم پيروي مي کنند) بعنوان ستون پنجم دشمن، ماموريت حمله به اسلاميت و جمهوريت نظام اسلامي را داشته و دارند،
  چهل سالگي
چل سال پيش، صبح رسيد، آفتاب هم/ در يک سپيده زاده شدم، انقلاب هم/ از خردسالي از همه دنيا به خانه مان/ سگ ها شدند حمله ور و اضطراب هم/ باباي ما که دل به خداوند بسته بود/ مأيوس کرد دشمن ما را، عِقاب هم/ چل سال جنگ، فتنه، ترور، اغتشاش را/ تدبير و چاره کرد، حساب و کتاب هم/ در زير سايه اش گره اي کور و گم نبود.
  شب‌بوي هجده ساله
شب نگاه خويش را باور نداشت/اشك و آه خويش را باور نداشت/آه يعني اين همان آلاله است!؟/اين همان شب‌بوي هجده ساله است!؟/اين همان ياس سيه پوش من است !؟/اين همان فرياد خاموش من است !؟/قير شد شب داد زد ناگاه : نه!/اين همان ياس است يعني!؟ ... آه نه!/پس چرا اينگونه آرام است ... آه/اشك من آخر چرا رام است!؟ ... آه!
  هم افزايي اسلام رحماني و اسلام آمريکايي!
پيام رسان تلگرام! و تفکر ليبراليسم غربي! مشکلات عمده کشور را فيلترينگ دانست! و سخناني را بر زبان آورد، که نشان دهنده انحراف دستگاه تصميم گيري دولت از مباني ديني، انقلابي، سياسي و اقتصادي کشور و مردم است
  ائتلاف نفاق، حزبالشيطان و جريان صهيونيزم!
اهداف جريان حزب‌الله يا انقلابي، اسلام، انقلاب، خط امام و رهبري است.ن اهداف جريان منافق يا غيرانقلابي و ليبرال، قدرت‌پرستي، بيگانه پرستي و اشرافي گري از طريق تصاحب اموال نامشروع است. اهداف جريان حزب‌الشيطان يا ضدانقلابي با آمريکا و رژيم صهيونيستي، تغيير نظام اسلامي و براندازي است.
  سکوت منافقانه در سالگرد برجام!
روز 26 دي ماه 94 روز اجراء ننگين برجام است. در آن روز، حسن روحاني با نعره بلند خبر از لغو تمامي تحريمها داد! و در فرداي آن روز، شبکه رسانه‌اي حامي دولت، با يک پروپاگانداي تبليغاتي، برجام را فتح الفتوح دولت معرفي و اين تيترها بر صفحه اولشان نقش بست!
  معصومه‌ي مغصوبه
زني از سوره طه و اعطينا مطهرتر/زني از آسمان، از كرسي اعلي مطهرتر/زني از آفتاب ظهر عاشورا مطهرتر/زني از مريم و از هاجر و حوا مطهرتر/زن اما دختر پيغمبر(ص) و ام ابيها اوست/زن اما بر تمام آيه هاي وحي معنا اوست/زن اما نقطه ي آغاز خلقت، نقطه ي پايان دنيا اوست/كه انفاس خوشش همچون نفسهاي مسيحا اوست.
  خواهران شهيدان رزاقي:
مهدي قبل از شهادت با ايستادن در صف تلفن، به خانه زنگ زده است، گفت: اين آخرين باري بود که مادر صداي مهدي را شنيد. عمليات کربلاي 5 همان عملياتي بود که شهيد متوسليان از آن به عنوان « عمليات ديگر» نام برده بود و مصطفي، 21 دي سال 65 در آن عمليات به شهادت رسيد.
  طولاني شدن دوران عقد
همانطور که شرکت در چند جلسه مشاوره در دوران خواستگاري بسيار مهم است، بعد از عقد و قبل از آغاز زندگي مشترک نيز، مشاوره گرفتن از کارشناسان و مشاوران خانواده براي گذران دوران عقد به نحوي که زوج به همه کارکردهاي آن دست پيدا کننده نيز داراي اهميت بسياري است.
  خانه‌ي خشت
امشب از دشت بهشت آمده‌ام/من که از «خانه‌ي خشت» آمده‌ام/يادتان هست؟... چه دوراني بود!/چه بهاران و چه باراني بود!/خانه‌ها خشتي و «هشتي» ـ هم کف/سطح کيفيت آن «‌لايوصَـف»‌/مي‌وزيد از دلِ هر خانه‌ي خشت/بوي جان، بوي ملَک، بوي بهشت/زندگي فلسفه‌ي «معبد» داشت/ بام هرخانه ببين گنبد داشت!

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003