1   2   3   4   5   >>   >

  حاج آقاست
اين بيانگر نگاه جامعه است رويكردي كه به هر قشري دارد هر گروه و جريان و تفكّري ما توقّع نداريم نخبگان‌مان خطا كنند مسئولين‌مان را جور ديگري مي‌بينيم متفاوت درباره آن‌ها مي‌انديشيم مي‌پسنديم كه نمونه باشند
  موضوعات مهم براي ايرانيان!!!!!
خيانت بزرگي است که در چنين شرايط بحراني رئيس جمهور کشورمان به توانمندي موشکي کشور حمله کند! و همزمان با سخنان رئيس جمهور آمريکا و فرانسه بر عليه توانمندي موشکي ايران، برخي روزنامه هاي داخلي! از مذاکره و معامله بر روي موشکهاي استراتژيک کشورمان بنويسند
  فرار به سوي خدا
انسان از چه چيزي بايد به سوي خدا بگريزد؟ از آيه 50 سوره ذاريات به دست مي آيد که از همه چيز بايد گريخت؛ زيرا مي فرمايد: ففروا الي الله؛ پس به سوي خدا بگريزيد! جهت گريز و مقصد و مقصود گريز و فرار را گفته است، اما از چه بايد بگريزيم را نفرموده است تا معلوم دارد که گريز بايد از همه چيز باشد.
  منافقين در روزنامه جامعه فردا
پس از افتضاح برجام، در حالي که حسن روحاني، مذاکره مجدد با کدخدا را ديوانگي مي خواند، اما کودنها و منافقين غربزده، پس از پيروزي جبهه مقاومت، به نمايندگي از آمريکا، رژيم صهيونيستي و سعودي در روزنامه هاي که اسم ايراني دارند!، به نفع جبهه استکبار، از مذاکره و مصالحه بر روي قدرت بازدارندگي موشکي کشور با آمريکا سخن مي گويند!
  کودنهاي اشرافي يا چهار درصديها!
وقتي تصاوير متکبرانه و بي ادبانه معاون اول رئيس جمهور را در با کفش بر روي پتوهاي اهدائي مردم به زلزله زدگان سرپل ذهاب ديدم بياد حضور نمايشي شاه و فرح پهلوي با کفش بر روي فرش زلزله زدگان افتاده و بر مظلوميت نظام اسلامي که مراکز تصميم گير و تصميم ساز آن در دستان اشرافيت ليبرال کودن گرفتار آمده، غصه دار شدم
  وحدت در ديانت يا برائت از مذهب
در روزگاري که باورهاي بنيادين ديني در معرض نقد و انکار قرار دارد،دعواي مذهبي را خيلي نمي‌فهمم.اگر ارزش‌هاي عام اخلاقي و مشترک بين انسان‌ها را مقدم بر ارزش‌هاي ديني و ارزش‌هاي ديني را مقدم بر ارزش‌هاي مذهبي بدانيم و مذهب را قرائتي از يک دين ببينيم،بايد انسان‌ها را در اخلاقي زيستن و زيست دين‌دارانه تشويق کنيم.
  ولادت حضرت امام جعفر صادق عليه السلام
باغ دين يك بار ديگر گشته آباد و مصفا/يك گل تازه در اين گلزار گرديده شكوفا/پاي زد بر خاك فرزندي ز فرزندان زهرا(س)/ماه مات و محو اين زيبايي رخسار و سيما/تكيه زد بر كوهي و خورشيد شد محو تماشا/فرش راه صادق آل محمد(ص) ديده ي ما/آسماني ها، زميني ها همه شادند امروز/دست بيعت با ولاي حيدري دادند امروز.
  آدمِ زيادي
اي فاقد شمّ اقتصادي/در جامعه، آدم زيادي/محکوم به سرنوشت محتوم/در کسوت کارمند محروم/سي سال، شبانه‌روز، کندي/جان، تا که به ريش خودنخندي!/مانند شکر، در آب، تحليل/رفتي، پسر تو کرد تحصيل/مو، گشت سپيد، بر سر تو/از بهر جهيز دختر تو/يک عمر، مواجب اداره/دادي همه بابت اجاره/نه کفش و نه جامه نوت بود.
  افزايش زنان آلوده به HIV
در واقع بيماري ايدز ، مجموعه اي از علائم است كه در اثر نقص دستگاه دفاعي بدن انسان و علائم مربوط به عفونت هاي فرصت طلب ، خود را نشان مي دهد ، عامل بيماري زا ويروسي است كه قدرت آلوده كنندگي و سرايت پذيري بالايي دارد و به نام ويروس نقص ايمني انسان ياH.I.V ناميده مي شود.
  مجالست اشرار در فضاي مجازي
البته مراد از حقيقت در برابر مجاز، همان واقعيت است؛ وگرنه بسياري از آن چيزي که در دنياي بيروني و نيز فضاي مجازي وجود دارد، حقيقت نيست، بلکه باطلي است که لباس حقيقت به تن کرده است و تنها بخشي از امور در دنياي بيروني و فضاي مجازي واقعيت با لباس حقيقت است.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003