1   2   3   4   5   >>   >

  بزرگ خاندان
يادم مياد اون زمانا که هنوز بچه بودم و توي فاميل #بزرگ_خاندان نشده بودم؛ چند باري گم شدم. اما تنها کسي که متوجه گم شدن و کم کسري من ميشد مادرم بود و بس اما حالا چي؟ کافيه يکي دو ساعت توي فضاي مجازي نباشيم تا هزارجور شايعه و اما و اگر واسمون درست بشه (اين هوا)
  چاره کار در دستان پر قدرت ملت است
هر ايراني، عکس سلفي تعدادي از نمايندگان حقير و غربزده مجلس شوراي اسلامي ايران را با خانم موگريني مشاهده کرد، دريافت، که اگر به سفارش امام(ره) از نفوذ ليبرالها و غربزده ها در مراکز تصميم گير و تصميم ساز نظام اسلامي جلوگيري مي کرديم، امروز شاهد اين افتضاح بزرگ جهاني، از سوي برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نبوديم!
  توقع بي جا از نمايندگان مجلس!
چه توقع از اين مجلس غربزده؟! وقتي يک زن بور اروپايي را از نزديک مي بينند که از قضا نماينده ي ويژه ي غرب هم هست و تمام تلاشش را کرده تا پا روي گلوي ملت ايران بگذارد، نبايد نمايندگان همين ملت براي عکس گرفتن با او پا بگذارند روي غرور، عزت و شخصيت ملت؟!اين چه توقع بيجايي است از اين مجلس؟!
  طلاق همسالان عاملي مهم درعدم تمايل ازدواج مجردان
تابستان که مي شود، بازار خواستگاري رفتن ها و عروسي ها گرم تر مي شود. شايد اين سنتي ديرينه است که خانواده ها هميشه تعطيلات تابستان را براي برگزاري مراسم ازدواج جوانان انتخاب مي کردند و شايد هم رابطه مستقيمي با آب و هواي خوب و ميوه هاي رنگارنگ آن دارد.
  خانه پُرتنش، محلي براي رشد کودکان لجباز!
کارشناسان روانشناسي کودک اين نظر که لجبازي يک نوع رفتار مورثي يا اکتسابي است را رد مي کنند. به اعتقاد آنها اين رفتار مانند ساير رفتارهاي بشر معلول يک علت است در کودکان مي توان به سه دليل عمده عدم توجه کافي والدين به آنها، توجه مشروط، سرزنش و توهين کودک و از طرف ديگر امر و نهي کردن افراطي آنها اشاره کرد.
  چرا ترامپ را دعوت نکرديم؟
حدود 80کشور نمايندگاني را براي: شرکت در مراسم تحليف فرستادند و در واقع در يک روز، سازماني بين المللي و بزرگ براي: حمايت از ايران و جمهوري اسلامي تشکيل شد. بسياري از کشورها هم پيام تبريک فرستادند، و از اينکه نتوانستند شرکت کنند، عذرخواهي نمودند. اما در اين جلسه تعدادي غايب بودند!
  تعهدات آمريکا نقض شده، نه برجام!
روحاني عامدانه خبر از نقض تعهدات آمريکا!، نه نقض برجام!، به خانم موگريني مي گويد: «نقض مکرر تعهدات از سوي دولت آمريکا و اعمال تحريم‌هاي جديد عليه ايران، تأثير منفي در افکار عمومي ملت ايران داشته و مي‌تواند در مسير اجراي برجام مخرب باشد.» بجاي نقض برجام از نقض مکرر تعهدات از سوي دولت آمريکا سخن مي گويد!
  ديپلماسي چندکنشگري: ايران-کره شمالي
ايران از کشورهاي زيادي دعوت کرده تا در مراسم تحليف رييس جمهور داوزدهم شرکت کنند، فرصت سازي بينالمللي از رويدادي به ظاهر داخلي!، که شامل دعوت از مقامات کره شمالي نيز بوده است در واقع کره شمالي-ايران-آمريکا-ژاپن-کره جنوبي-روسيه پازل جديدي است که با منطق چندارزشي و ديپلماسي چندکنشگري چيده مي شود.
  کلاهبردي دولت و مجلس!
رئيس جمهور، در فريب ملت ايران، رتبه نخست دروغگويي را از آغاز مذاکرات هسته اي تا کنون کسب کرده! و لذا براي پنهان نمودن تخلفات آمريکا در نقض برجام و عدم اطلاع ملت ايران از چگونگي انهدام تأسيسات هسته اي، هوا-فضاء...، از اعلام رسمي نقض برجام، خودداري نموده و حتي، به تيم نظارت بر برجام هم، اجازه گفتن حقايق داده نمي شود!
  هر كه بامش بيش بر بامش كبوتر بيشتر
مي‌زند عشقت به من اين روزها سر بيشتر/ تا بگيرم بوسه از خاك تو دلبر بيشتر/ چون كه بايد در شب ميلاد مست مست شد/ مي زنم امشب به عشقت چند ساغر بيشتر/ ريخته دور ضريحت سر بسر شاه و گدا/ هر كه بامش بيش بر بامش كبوتر بيشتر!!/ عاشق باب الجوادم ... نوكر فرزند تو!/زان به باپوس تو مي آيم از اين در بيشتر.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003