1   2   3   4   5   >>   >

  ما نمي پذيريم و کن لم يکن است؟!
ظاهرا جناب حسن روحاني به ساديسم دروغگويي دچار است!، زيرا در همين مصاحبه (مورخ 1 خرداد 96) امضاء سند 2030 را منکر شده و ضمن کن لم يکن دانستن آن، مي گويد: «مي‌خواستند بگويند سند 2030 عليه دين مردم است، سندي که نه ما نه هيچ کشوري آن را امضا نکرده است.
  تصميم خطرناک رئيس جمهور!
امروز روحاني بعد از اين که از هر راهي شده، مجدداً رئيس جمهور شد، اقدام به کُري خواني هاي غير اخلاق مدارانه در فضاي مجازي کرد و از آن بدتر تصميمي خطرناک گرفت و در پخش زنده از رسانه ي ملي به صراحت از يکي از سران فتنه و طراحان اغتشاشات سال 88 نام برد و از او تشکر کرد! اقدامي ناپسند و هنجارشکن.
  فرق طرفداران رئيسي و روحاني!
روحاني با همه ي اما و اگرها درباره ي تخلفات سازمان يافته ي دولتي و شکايات گسترده، به هر حال باري ديگر بر مسند قدرت نشست. اما چيزي که در اين ميان هيچ وجداني نمي تواند از کنارش بي تفاوت بگذرد، فرق آشکار رفتاري بين اکثريت طرفداران اوست با انقلابيون و در اينجا طرفداران رقيب بزرگش؛ سيد ابراهيم رئيسي.
  حيله عمروعاص و نفاق معاويه!!!
مردم از "روحاني" انتظار داشتندبه دو سوأل اصلي آنها پاسخ دهد! کارنامه عملکرد چهار ساله خود زا به اطلاع مردم برساند و برنامه دولت آينده خود را ارائه نمايد، اما او نفاق ورزيد و طفره رفته و با حمله به قوه قضائيه،صدا و سيما و سپاه وبسيج، از زير اين سئوال هاي اصلي شانه خالي مي کرد، زيرا حرفي براي گفتن نداشت!
  با آموزه هاي ديني براي زنان غربي «نسخه برتر»بپيچيم
فرشته روح افزا با بيان اينکه پرورسه اي که در حوزه زنان وجود دارد، پروسه اي غلط و غيرکارشناسي است، ابزاز اميدواري کرد هر دولتي که روي کار مي آيد اين دغدغه را داشته باشد تا به کار کارشناسي در حوزه زنان وقعي بنهد و مصوبات و لواحياتش را به نفع خانواده طراحي کند.
  چه پر توقعي معدنچي!
هنوز چند هفته اي از سال 96 نمي گذرد که باز غم به سراغ ملت ايران آمده است! غمي بزرگ، بزرگ تر از آنچه بشود توصيفش کرد. غم از دست دادن مرداني از جنس کار و تلاش. غم از دست دادن مرداني کم توقع و مظلوم که مظلومانه زيستند و مظلومانه از بين ما رفتند! غم از دست دادن مرداني که با عرقِ جَبين، چرخش چرخ صعنت ايران را بر عهده داشتند.
  فقر «کتاب خوب» در سي امين نمايشگاه بين المللي کتاب
چهره ها، پوشش ها و نوع رفتار برخي از بازديد کنندگان در نمايشگاه به صورتي است که شهر آفتاب را از "شهرکتاب" به " شهر مد و مدگرايي" تبديل کرده است! حضور دختران نوجوان بدون حداقل ترين حجاب ممکن، بانواني که گويا براي خريد کتاب شنيون و مکاپ کرده اند!
  تبليغات با طمع دروغگويي و هراس افکني ممنوع!
اگر مشارکت در انتخابات مخصوصا انتخاب رئيس جمهوري را با عقلانيت و اسلاميت انجام دهيم قطعا شاهد دولتي مقتدر و کارآمد خواهيم بود. ولي وقتي عقلانيت ناديده گرفته شده، به طور حتم شاهد انتخاباتي با تبليغاتي ناسالم و گزينش فردي خواهيم شد که صلاحيت تشکيل دولت را ندارد.
  خط ديالمه
نچه شهيد ديالمه درباره ريزش هاي انقلاب گفت اگر ذره‌اي عدم خلوص در ما باشد امروز سقوط نکنيم، فردا سقوط مي‌کنيم. چون انقلاب هر زمان يک موج مي‌زند يک مشت زباله را بيرون مي‌ريزد. طراح: سلمان فارسي
  حسن روحاني، با آمال و آرزوهاي ليبرالي!
ملت بزرگ و فهيم ايران! دولت اعتدال از اجراء برجام هسته اي، که به قول اجراء کنندگانش، آمريکا به متن و روح آن عمل نکرده، شرمسارند، اما منافقانه سخن از برداشتن تحريمهاي ديگر مي گويند، همان برجامهايي که آمريکا سالها بدنبال آن مي گردد و براي تحقق آن، لحظه شماري مي کند!

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003