1   2   3   4   5   >>   >

چرا بايد نگران بود؟!
 چرا بايد نگران بود؟!
دولت سعودي در اوايل ماه شوال براي استقرار تيم 10 نفره وزارت خارجه ويزا صادر نمايد،6 برخي از کساني که مي توانستند، به عربستان سفر نمايند، از انجام اعمال حج تمتع منصرف شده و برخي هم از رفتن به آن کشور نگرانند.
نماينده يا اپوزيسيون؟!
 نماينده يا اپوزيسيون؟!
مسرت بخش از اين بابت که در اوج حملات ددمنشانه دشمنان بيروني و برخي از مسئولين اجرائي کشور، بر ضد سپاه پاسداران، بلاخره بخشي از نمايندگان مجلس، طي بيانيه اي از شليک موشکي سپاه پاسداران، که جزئي از اقتدار کشور است، حمايت کردند. ناراحتي از اين نظر...
تو بدم، بمير و بدم !
 تو بدم، بمير و بدم !
پرتاب موشکهاي ذوالفقار سپاه پاسداران و اصابت آنها به مقر اصلي داعش در ديرلزور موجي از شادي و نشاط در کشورمان ايجاد کرد، ولي غيبتخ و موضع گيري دير هنگام رئيس جمهور موجب نگراني شد.
ماهِ غفران الوداع
 ماهِ غفران الوداع
ماه توبه، ماه غفران الوداع/ ماه حيدر(ع)، ماه قران الوداع/ با تو حس کردم خدا را بيشتر/ ماه ايزد ماه يزدان الوداع/ رحمت حق با تو نازل مي شود/ ماه رحمت ماه باران الوداع/ موقع افطار تو وقت سرور.
آينده آل سعود!
 آينده آل سعود!
رئيس قبيله جوان آل سعود هم، قاتلي بزرگ است که چون زورش به ايران و: يا مقاومت نمي رسد، براي نشان دادن قدرت خود به مخالفانش، بزودي آل سعود را قلع و قمع خواهد کرد.
روسفيدي سپاه و روسياهي ذغال!
 روسفيدي سپاه و روسياهي ذغال!
همين چند روز پيش، قبل از ترقه بازي هاي 17 خرداد تهران، حملات مستمري از سوي حسن روحاني و اتاق فکر ضد انقلاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي صورت مي گرفت!
راز تحريمهاي جديد آمريکا ؟!
 راز تحريمهاي جديد آمريکا ؟!
"راز تحريمهاي جديد آمريکا" را بايد در سيگنالهايي دانست، که از سوي حسن روحاني، جهت اقدامات آتي کدخدا(آمريکا) بر عليه منافع کشورمان، ارسال مي گردد!
پول در بانك
 پول در بانك
سيدمرتضي تنها فردي بود كه نسبت به بانك ابراز بي‌اعتمادي كرد و فرض اختلاس و دزدي را طرح نمود اين توجّه برايم جالب بود! راستي، واقعاً اگر بانك از پول‌هايمان بردارد متوجه خواهيم شد؟!
الغوث خلصنا من النار
 الغوث خلصنا من النار
با حالتي غمگين و تبدار/ غلتيده اشكم روي رخسار/ قران گرفته بر روي سر/ سرتا به پا اما گنه كار/ عصيان من از حد فزون است/ كردم گنه هر روز صدبار/ نيكي نكردم هرگز اما...
داغِ علي (ع)
 داغِ علي (ع)
پرسيد چرا ديده ي ما گريان است؟/ در خانه ي دل غصه و غم پنهان است؟/ گفتم كه شب شهادت شير خداست/ از داغ علي(ع) غصه به دل مهمان است/از داغ علي(ع) زيب کبري(س) مي سوخت.
وهم اعراب!
 وهم اعراب!
قرارست اعراب حاشيه جنوبي خليج فارس همه با هم به آمريکا بروندو ديدار با ترامپ را پس بدهند.اين نشان مي دهد تنها کساني که به حرف رهبرانقلاب عمل مي کنند، آمريکا و اعرابند.
چرا انکار سند2030؟
 چرا انکار سند2030؟
در حالي که رئيس‌جمهور ادعا کرده بود سند 2030 يونسکو امضا نشده، معاون وزير آموزش و پرورش تصريح کرد اين وزارت بعد از هشدار و اعتراض رهبر معظم انقلاب، اجراي سند مذکور را متوقف کرده است.
حق انتخاب انسان
 حق انتخاب انسان
خداوند به انسان حق انتخاب داده تا راه خودش رو و در نتيجه،سرنوشت خودش رو با عقل و درايت و فهم خودش گزينش کنه و در ازاي اون،پاداش و يا احيانا عذاب دريافت کنه.
كيست زينب؟
 كيست زينب؟
کيست زينب(س) دختر شير خداست/ کيست زينب (س) قهرمان کربلاست/ با برادر داغ مادر ديده است/ داغ بابابا و برادر ديده است/ با برادر يار و غمخوار است او/ مثل عباس علمدار(ع) است او.
سکوت پنجره ها
 سکوت پنجره ها
سخت از معلم زمان دارد با جاده هايي که عمق فاصله هايش سروده هاي تلخ بر خطوط ممتد نگاه مي سرايد. شکوفه هايي که عطر خود را به دست نسيم مي سپارند شايد در دل زمين خفته مشامي خسته را بنوازد.
چرا دوازدهم فروردين مهم است؟
 چرا دوازدهم فروردين مهم است؟
روز دوازدهم فروردين از اين رو که ورود سير تکاملي تمدن نوين اسلامي از مرحله اي به مرحله اي بالاتر است، روزي مهم و سرنوشت ساز است.
دزد! بگيريدش!
 دزد! بگيريدش!
گفت: چرا آقاي مسئول هر از گاهي يه حرف بي ربط ميزنه که حاشيه هاي زيادي ايجاد ميکنه؟! گفتم: براي اين که مردم مدام تحقق شعارهاش رو مطالبه ميکنن.
چرا خيانت مي کنند؟!
 چرا خيانت مي کنند؟!
جريان ليبرالي در دولت اعتدال رخنه کرده که کاملاً با اهداف دشمنان انقلاب و در رأس آن با شيطان بزرگ هماهنگ عمل مي کند! اين جريان خطرناک و نفوذي،"اقتدار نظام اسلامي" را نشانه رفته است.
گم شده
 گم شده
پشت پرچين زمان در ميان شاپرکهاي گريان گم شد شوق باران. لحظه هاي غرور مي شکند آيينه ي سکوت و صدايي نيست جز بال زدن پروانه هاي زخمي در دل آتشي بي قرار ...
ضدانقلاب در خانه ملت چه مي کند؟!
 ضدانقلاب در خانه ملت چه مي کند؟!
اين روزها خبر از ارائه طرحي دو فوريتي توسط برخي از نمايندگان مجلس در خبرگزار هاي مطرح شده، که حکايت از بيسوادي ، ضدانقلابي و مخالفت آنان با قانون اساسي دارد.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003