1   2   3   4   5   >>   >

حق انتخاب انسان
 حق انتخاب انسان
خداوند به انسان حق انتخاب داده تا راه خودش رو و در نتيجه،سرنوشت خودش رو با عقل و درايت و فهم خودش گزينش کنه و در ازاي اون،پاداش و يا احيانا عذاب دريافت کنه.
كيست زينب؟
 كيست زينب؟
کيست زينب(س) دختر شير خداست/ کيست زينب (س) قهرمان کربلاست/ با برادر داغ مادر ديده است/ داغ بابابا و برادر ديده است/ با برادر يار و غمخوار است او/ مثل عباس علمدار(ع) است او.
سکوت پنجره ها
 سکوت پنجره ها
سخت از معلم زمان دارد با جاده هايي که عمق فاصله هايش سروده هاي تلخ بر خطوط ممتد نگاه مي سرايد. شکوفه هايي که عطر خود را به دست نسيم مي سپارند شايد در دل زمين خفته مشامي خسته را بنوازد.
چرا دوازدهم فروردين مهم است؟
 چرا دوازدهم فروردين مهم است؟
روز دوازدهم فروردين از اين رو که ورود سير تکاملي تمدن نوين اسلامي از مرحله اي به مرحله اي بالاتر است، روزي مهم و سرنوشت ساز است.
دزد! بگيريدش!
 دزد! بگيريدش!
گفت: چرا آقاي مسئول هر از گاهي يه حرف بي ربط ميزنه که حاشيه هاي زيادي ايجاد ميکنه؟! گفتم: براي اين که مردم مدام تحقق شعارهاش رو مطالبه ميکنن.
چرا خيانت مي کنند؟!
 چرا خيانت مي کنند؟!
جريان ليبرالي در دولت اعتدال رخنه کرده که کاملاً با اهداف دشمنان انقلاب و در رأس آن با شيطان بزرگ هماهنگ عمل مي کند! اين جريان خطرناک و نفوذي،"اقتدار نظام اسلامي" را نشانه رفته است.
گم شده
 گم شده
پشت پرچين زمان در ميان شاپرکهاي گريان گم شد شوق باران. لحظه هاي غرور مي شکند آيينه ي سکوت و صدايي نيست جز بال زدن پروانه هاي زخمي در دل آتشي بي قرار ...
ضدانقلاب در خانه ملت چه مي کند؟!
 ضدانقلاب در خانه ملت چه مي کند؟!
اين روزها خبر از ارائه طرحي دو فوريتي توسط برخي از نمايندگان مجلس در خبرگزار هاي مطرح شده، که حکايت از بيسوادي ، ضدانقلابي و مخالفت آنان با قانون اساسي دارد.
روزِ آغاز
 روزِ آغاز
...و زمان منتظر مطلع فجر؛ سپري مي شود اما جانکاه ؛ شايد آن روز گشايش؛ روز آغازِ زمين؛ آنقدر دور نباشد ديگر... و قدم بگذارد بر... چشم رنجورِ زمين؛ ناگهان حضرت ماه...
حُسنِ حَسن
 حُسنِ حَسن
بعضي از افراد و رسانه ها با آغاز دولت يازدهم تا کنون به انتقاد از آن ميپردازند که اگر "بيسواد" نباشند کار خيلي خوبي مي کنند. بعضي ها هم فقط به "به به" و "چه چه" کردن از کار دولت مشغولند.
نون خورهاي انقلاب
 نون خورهاي انقلاب
نون خورهاي انقلاب پشت اين سفره نشسته اند و چهل سال است لقمه در خورش چرب و چيلي انقلاب اسلامي مي زنند و حريصانه به دهان مي برند. اين ها يک طايفه از انقلابيونند.
پيام خوش وحدت و هماهنگي
 پيام خوش وحدت و هماهنگي
البته ملت از پيام وحدت و هماهنگي بين قوا بسيار خوشحال خواهند شد، بشرط اينکه، پيام وحدت و هماهنگي قوا، منافع ملت و کشور را در پرونده دانه درشتها و منسوبين به رؤساي قوا پايمال نکند.
نگاهِ سرخِ آيينه ها
 نگاهِ سرخِ آيينه ها
کدامين راز دل را به نجواي آرام پلک هاي خسته ي شب نمودي که بغض نگاهش را به نواي باران سپرد و کوير را تشنه تر از انديشه ي آب، تب سوخته بي قراري خاموش لحظه ها کرد.
شـرمسـاران طلـبکار!
 شـرمسـاران طلـبکار!
حالا که آقاي عراقچي با دستان خالي از ژنو باز گشته، رئيس جمهورمان با حربه نفاق و تزوير مي گويد: (داماتو) تمديد يک تحريم قبلي است و البته اين از نظر ما نقض برجام است ...
واژه هايِ دل
 واژه هايِ دل
آنگاه که در امتداد جاده ي انديشه در کنار واژه هاي دل قدم ميزني ، تنگ مي شود نفس هاي بودنت از تفکر نگاهي که سرخي شفق را همدم چشمهاي باران کرده و در فرياد سکوت لبخند تعادل مي زند.
مصلحت  شمشيري
 مصلحت شمشيري
بارفتارهاي عجيب سيما جز اين که متهم به دم دمي مزاجي و دروغگويي،شويم چيز ديگري حاصل ميشود؟مصلحت بود براي حفظ وحدت به گذشته انقلابي هاشمي اکتفا ميشد نه از او قدّيسي بسازيم.
خطاب به رسانه!
 خطاب به رسانه!
مسئولين دچار شوک شده اند و از آن طرف بوم افتاده اند! اتفاقي در اين روز افتاد که خيلي ها را شوکه کرد و خيلي ها را نگران...نگران از اينکه مبادا بهانه اي دست بهانه گيران شود تا دست به فتنه شوند!
8 ماه دفاع مقدس
 8 ماه دفاع مقدس
اتفاقات هفت سال پيش رو هيچ وقت فراموش نميکنم؛ از 22 خرداد تا 22 بهمن؛ هشت ماهي که براي خيلي از علاقه مندان به نظام مقدس جمهوري اسلامي به سختي هشت سال گذشت.
آمريکا، ابرقدرت نيست
 آمريکا، ابرقدرت نيست
هيمنه ابرقدرتي آمريکا با پيروزي انقلاب اسلامي فرو ريخت و نمونه عيني آن در دفاع مقدس، جنگ 33 روزه حرب الله لبنان و آخرين آن شکست در حلب و مذاکرات مثلث ايران و ترکيه و روسيه بود.
جلسه اضطراري
 جلسه اضطراري
روحاني: بچه‌ها... بچه‌ها... با هم حرف نزنيد.. يکي يکي بگيد ببينيم چه خاکي بايد به سرمون بريزيم؟ نعمت زاده: من ميگم اين برجام که خوب نبود، راحت نقض ميشد، يه برجام از خارج وارد کنيم.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003