1   2   3   4   5   >>   >

حُسنِ حَسن
 حُسنِ حَسن
بعضي از افراد و رسانه ها با آغاز دولت يازدهم تا کنون به انتقاد از آن ميپردازند که اگر "بيسواد" نباشند کار خيلي خوبي مي کنند. بعضي ها هم فقط به "به به" و "چه چه" کردن از کار دولت مشغولند.
نون خورهاي انقلاب
 نون خورهاي انقلاب
نون خورهاي انقلاب پشت اين سفره نشسته اند و چهل سال است لقمه در خورش چرب و چيلي انقلاب اسلامي مي زنند و حريصانه به دهان مي برند. اين ها يک طايفه از انقلابيونند.
پيام خوش وحدت و هماهنگي
 پيام خوش وحدت و هماهنگي
البته ملت از پيام وحدت و هماهنگي بين قوا بسيار خوشحال خواهند شد، بشرط اينکه، پيام وحدت و هماهنگي قوا، منافع ملت و کشور را در پرونده دانه درشتها و منسوبين به رؤساي قوا پايمال نکند.
نگاهِ سرخِ آيينه ها
 نگاهِ سرخِ آيينه ها
کدامين راز دل را به نجواي آرام پلک هاي خسته ي شب نمودي که بغض نگاهش را به نواي باران سپرد و کوير را تشنه تر از انديشه ي آب، تب سوخته بي قراري خاموش لحظه ها کرد.
شـرمسـاران طلـبکار!
 شـرمسـاران طلـبکار!
حالا که آقاي عراقچي با دستان خالي از ژنو باز گشته، رئيس جمهورمان با حربه نفاق و تزوير مي گويد: (داماتو) تمديد يک تحريم قبلي است و البته اين از نظر ما نقض برجام است ...
واژه هايِ دل
 واژه هايِ دل
آنگاه که در امتداد جاده ي انديشه در کنار واژه هاي دل قدم ميزني ، تنگ مي شود نفس هاي بودنت از تفکر نگاهي که سرخي شفق را همدم چشمهاي باران کرده و در فرياد سکوت لبخند تعادل مي زند.
مصلحت  شمشيري
 مصلحت شمشيري
بارفتارهاي عجيب سيما جز اين که متهم به دم دمي مزاجي و دروغگويي،شويم چيز ديگري حاصل ميشود؟مصلحت بود براي حفظ وحدت به گذشته انقلابي هاشمي اکتفا ميشد نه از او قدّيسي بسازيم.
خطاب به رسانه!
 خطاب به رسانه!
مسئولين دچار شوک شده اند و از آن طرف بوم افتاده اند! اتفاقي در اين روز افتاد که خيلي ها را شوکه کرد و خيلي ها را نگران...نگران از اينکه مبادا بهانه اي دست بهانه گيران شود تا دست به فتنه شوند!
8 ماه دفاع مقدس
 8 ماه دفاع مقدس
اتفاقات هفت سال پيش رو هيچ وقت فراموش نميکنم؛ از 22 خرداد تا 22 بهمن؛ هشت ماهي که براي خيلي از علاقه مندان به نظام مقدس جمهوري اسلامي به سختي هشت سال گذشت.
آمريکا، ابرقدرت نيست
 آمريکا، ابرقدرت نيست
هيمنه ابرقدرتي آمريکا با پيروزي انقلاب اسلامي فرو ريخت و نمونه عيني آن در دفاع مقدس، جنگ 33 روزه حرب الله لبنان و آخرين آن شکست در حلب و مذاکرات مثلث ايران و ترکيه و روسيه بود.
جلسه اضطراري
 جلسه اضطراري
روحاني: بچه‌ها... بچه‌ها... با هم حرف نزنيد.. يکي يکي بگيد ببينيم چه خاکي بايد به سرمون بريزيم؟ نعمت زاده: من ميگم اين برجام که خوب نبود، راحت نقض ميشد، يه برجام از خارج وارد کنيم.
روحاني و نقض برجام
 روحاني و نقض برجام
تمديد تحريم ISA باعث شد رئيس جمهور، وزير امور خارجه را مأمور نمايد تا مراحل اعتراض به نقض برجام را دنبال کند؛ برخي مسئولان اين دستور را اشتباه، بي فايده و به ضرر کشور معرفي کردند.
جريان احمدي نژاد
 جريان احمدي نژاد
پس از دولت که کل قوه مجريه را در دست دارد، جريان احمدي نژاد بزرگترين و مؤثرترين تشکيلات را در يکايک استانها و شهرستانها در اختيار دارد و با توجه به سوابق اين جريان، قابل پيش بيني است.
شب يلدا
 شب يلدا
شب يلداست شب خاطره ها/ خاطراتي همه شيرين و عزيز/ خاطراتي همه از عطر صميميت و شادي لبريز/ فرصتي سبز و بهارآيين تا بار دگر/ پيش هم بنشينيم/ نفس سرد زمستان را با زمزمه ها.
منطق ليبراليسم
 منطق ليبراليسم
جريان نفاق و ليبرالها وقتي مي بينند که امکان مخفي کردن افتضاء برجام وجود ندارد، به دروغ مي گويند:«ما هيچ قدمي در مسئله برجام برنداشتيم مگر آنکه با مقام معظم رهبري مشورت کرديم.»
تمديد تحريم ها
 تمديد تحريم ها
در برابر تخلفات نهادهاي قانوني داخلي و خدشه به منافع ملي کوتاه نمي آيد و اهل مدارا نيست! در برابر نقض هاي مکرر برجام از سوي آمريکا، ميگويد نبايد با نقض موردي و با عهدشکني يکي از طرفها! همه چيز را از دست رفته تلقي کرد.
رود سوم عراق
 رود سوم عراق
رود سومي هم در عراق هست ، اگر چه فصلي ولي جاري تر از دجله و روانتر از فرات و تاثيرگذارتر از هر دو ، رودي که در تاريخ جاريست ....اين رود با جابربن عبدالله انصاري در اربعين 61 هجري جاري شد و سالها در عراق جاري بود ، هرچند سدهايي بر سر راهش ساختند.
كمش هم زياده !
 كمش هم زياده !
يكي از ابتلائات فراگيري كه گريبان نوجوانان 10 سال به بالاي ما را گرفته « خود ارضائي » است، اولش شايد طرف احساس لذت بكند ولي هر قدر مي‌گذرد قواي مختلف انسان تحليل مي رود.
اقتصاد مقاومتي
 اقتصاد مقاومتي
درباره اقتصاد مقاومتي تعاريفي از قبيل اقتصاد ترميمي، اقتصاد موازي، اقتصاد دفاعي، اقتصاد الگو آمده ولي از اين نظريه ها تا عملي شود وچيزي در بياد عمرها مي گذرد.
غربتِ ثانيه ها
 غربتِ ثانيه ها
اين روزها بايد با يا کريم‌ها همراه شد و دلتنگي را در دامن سپيد احساس قلم خاموشي زد. بانگ گلدسته‌ها و قدمهايي خسته از پيمودن که تکيه گاه صبر را در غربت جاده هاي انتظار مي‌جويند.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003