1   2   3   4   5   >>   >

محرم و شهيد حججي
 محرم و شهيد حججي
هفته ي دفاع مقدس بهانه اي است براي يادآوري برگ مهمي از تاريخ و حماسه هاي بزرگي که بزرگ مرداني از جنس ايمان، غيرت، شجاعت، بصيرت، معرفت و اخلاص آنها را رقم زدند.
قضاوت ...!
 قضاوت ...!
بله تشييع آقا محسن حججي هياهويي بود که اين آقازاده باشرف با دل هاي مردم به راه انداخت. حججي با چشمهاي ارامش وبا قامت با صلابتش چشمهاي مردم ايران را گواه گرفت.
چگونگي و نحوه ارتباط با خدا
 چگونگي و نحوه ارتباط با خدا
ظاهراً نمي دانيم،دعا يک رابطه قلبي بين انسان و خداي است. طبق فرموده قرآن، دعا نه نياز به مجلس دارد و نه فرياد. ما همه چيزمان را شعاري کرده ايم،حتي روش دعا کردن را!
رأفت اسلامي
 رأفت اسلامي
آقايي وجدانش درحصر تحت فشار قرارگرفته، اعتصاب غذا کرده و هِي داد وهوار مي کند که ايّهاالناس! بياييد مرا محاکمه کنيد.
اين وعده هم پوچ بود!
 اين وعده هم پوچ بود!
اين وعده ي حسن روحاني نيز مانند سيلي از وعده ها که چندين سال است اذهان عمومي را در خود غرق کرده اند، پوچ از آب درآمد! بله! وعده ي جوان سازي کابينه ي دولت دوازدهم!
زمزمه هاي باراني
 زمزمه هاي باراني
لحظه هايش پر شده از فرياد زمزمه هايي که وام دار باران بهاريست ... کوير جنون بهار در سر دارد .. کبوتر ذهن بي پروا در دشت جنون جولان مي دهد .. قفسي تنيده از ريسمان هايي که شاخه هاي انديشه را قيچي سکوت مي زند ...
چرا بايد نگران بود؟!
 چرا بايد نگران بود؟!
دولت سعودي در اوايل ماه شوال براي استقرار تيم 10 نفره وزارت خارجه ويزا صادر نمايد،6 برخي از کساني که مي توانستند، به عربستان سفر نمايند، از انجام اعمال حج تمتع منصرف شده و برخي هم از رفتن به آن کشور نگرانند.
نماينده يا اپوزيسيون؟!
 نماينده يا اپوزيسيون؟!
مسرت بخش از اين بابت که در اوج حملات ددمنشانه دشمنان بيروني و برخي از مسئولين اجرائي کشور، بر ضد سپاه پاسداران، بلاخره بخشي از نمايندگان مجلس، طي بيانيه اي از شليک موشکي سپاه پاسداران، که جزئي از اقتدار کشور است، حمايت کردند. ناراحتي از اين نظر...
تو بدم، بمير و بدم !
 تو بدم، بمير و بدم !
پرتاب موشکهاي ذوالفقار سپاه پاسداران و اصابت آنها به مقر اصلي داعش در ديرلزور موجي از شادي و نشاط در کشورمان ايجاد کرد، ولي غيبتخ و موضع گيري دير هنگام رئيس جمهور موجب نگراني شد.
ماهِ غفران الوداع
 ماهِ غفران الوداع
ماه توبه، ماه غفران الوداع/ ماه حيدر(ع)، ماه قران الوداع/ با تو حس کردم خدا را بيشتر/ ماه ايزد ماه يزدان الوداع/ رحمت حق با تو نازل مي شود/ ماه رحمت ماه باران الوداع/ موقع افطار تو وقت سرور.
آينده آل سعود!
 آينده آل سعود!
رئيس قبيله جوان آل سعود هم، قاتلي بزرگ است که چون زورش به ايران و: يا مقاومت نمي رسد، براي نشان دادن قدرت خود به مخالفانش، بزودي آل سعود را قلع و قمع خواهد کرد.
روسفيدي سپاه و روسياهي ذغال!
 روسفيدي سپاه و روسياهي ذغال!
همين چند روز پيش، قبل از ترقه بازي هاي 17 خرداد تهران، حملات مستمري از سوي حسن روحاني و اتاق فکر ضد انقلاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامي صورت مي گرفت!
راز تحريمهاي جديد آمريکا ؟!
 راز تحريمهاي جديد آمريکا ؟!
"راز تحريمهاي جديد آمريکا" را بايد در سيگنالهايي دانست، که از سوي حسن روحاني، جهت اقدامات آتي کدخدا(آمريکا) بر عليه منافع کشورمان، ارسال مي گردد!
پول در بانك
 پول در بانك
سيدمرتضي تنها فردي بود كه نسبت به بانك ابراز بي‌اعتمادي كرد و فرض اختلاس و دزدي را طرح نمود اين توجّه برايم جالب بود! راستي، واقعاً اگر بانك از پول‌هايمان بردارد متوجه خواهيم شد؟!
الغوث خلصنا من النار
 الغوث خلصنا من النار
با حالتي غمگين و تبدار/ غلتيده اشكم روي رخسار/ قران گرفته بر روي سر/ سرتا به پا اما گنه كار/ عصيان من از حد فزون است/ كردم گنه هر روز صدبار/ نيكي نكردم هرگز اما...
داغِ علي (ع)
 داغِ علي (ع)
پرسيد چرا ديده ي ما گريان است؟/ در خانه ي دل غصه و غم پنهان است؟/ گفتم كه شب شهادت شير خداست/ از داغ علي(ع) غصه به دل مهمان است/از داغ علي(ع) زيب کبري(س) مي سوخت.
وهم اعراب!
 وهم اعراب!
قرارست اعراب حاشيه جنوبي خليج فارس همه با هم به آمريکا بروندو ديدار با ترامپ را پس بدهند.اين نشان مي دهد تنها کساني که به حرف رهبرانقلاب عمل مي کنند، آمريکا و اعرابند.
چرا انکار سند2030؟
 چرا انکار سند2030؟
در حالي که رئيس‌جمهور ادعا کرده بود سند 2030 يونسکو امضا نشده، معاون وزير آموزش و پرورش تصريح کرد اين وزارت بعد از هشدار و اعتراض رهبر معظم انقلاب، اجراي سند مذکور را متوقف کرده است.
حق انتخاب انسان
 حق انتخاب انسان
خداوند به انسان حق انتخاب داده تا راه خودش رو و در نتيجه،سرنوشت خودش رو با عقل و درايت و فهم خودش گزينش کنه و در ازاي اون،پاداش و يا احيانا عذاب دريافت کنه.
كيست زينب؟
 كيست زينب؟
کيست زينب(س) دختر شير خداست/ کيست زينب (س) قهرمان کربلاست/ با برادر داغ مادر ديده است/ داغ بابابا و برادر ديده است/ با برادر يار و غمخوار است او/ مثل عباس علمدار(ع) است او.

   1   2   3   4   5   >>   >
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003